فارسی شنبه لغایت چهارشنبه 9:00 - 17:30 پنجشنبه 9:00 - 13:00 2-44280230-021
info[@]dolphinsystemco.com
#حواسمان_به_شما_هست |
تا زمانیکه بخواهید
پشتیبان شما خواهیم بود
درخواست دمو

خدمات شبکه و امنیت شبکه

خدمات شبکه

خدمات شبکه شامل عملکرد صحیح برنامه‌ها و شبکه‌هستند که شرکت‌ها برون‌سپاری می‌کنند تا از راه دور توسط یک تیم پشتیبانی شبکه اداره، نظارت و نگهداری شوند.

پیاده سازی زیرساخت شبکه، سیم کشی‌های اولیه، نصب سرورها و کامپیوترها، بهینه سازی WAN، سیستم های پیام رسانی،تلفن تحت شبکه (VOIP)، مدیریت شبکه، مدیریت فایروال‌ها،راه اندازی و امن سازی سویچها و روترها، راه اندازی و مدیریت شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN)، سخت افزارهای موجود و حتی پشتیبانی بعد از راه اندازی شبکه و موارد بسیار دیگر پیکربندی همگی در زمره خدمات شبکه شرکت دلفین می باشند قرار می‌گیرند.

شبکه یعنی ارتباط و امنیت

ضرورت بکارگیری خدمات شبکه چیست؟

امروزه اکثر کسب‌ و کارها جهت نگهداری زیر ساخت و شبکه با شرکت‌های پشتیبانی قرارداد همکاری دارند تا خدمات شبکه را با کیفیتی عالی در سازمان خود ایجاد کنند، چراکه اغلب شرکت‌ها توانایی‌ها و کارکنان فناوری اطلاعات داخلی محدودی دارند و این نوعراهی برای به دست آوردن تخصص فناوری اطلاعات و شبکه بدون استخدام کارکنان بیشتر می‌دانند.

تیم‌ ارائه دهنده خدمات پشتیبانی شرکت دلفین می‌تواند مسائل مربوط به شبکه سازمانی را که شامل یکپارچه سازی، عیب یابی، پشتیبانی فنی و تنظیم خط مشی است، مدیریت کنند. خدمات شبکه مدیریت شده همچنین به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که کارکنان بخش IT  خود را برای تمرکز بر سایر وظایف آزاد کنند. این منجر به کارایی عملیاتی میشود زیرا متخصص خدمات شبکه خود به تنهایی میتواند خدمات مورد نیاز را نظارت کرده و در صورت نیاز عیب یابی کنند.

خدمات جامع شبکه را با ما تجربه کنید :

خدمات پسیو شبکه

Passive Network Components

منظور از خدمات پسیو یا غیرفعال شبکه همان نحوه ایجاد دسترسی به المان های شبکه است. خدمات پسیو به عنوان ستون فقرات یک شبکه مورد استفاده قرار میگیرد؛ لذا بدون وجود این خدمات امکان راه اندازی شبکه وجود نخواهد داشت. سرعت یک شبکه به شدت به نوع سیستم استفاده شده آن شبکه بستگی دارد. پیاده سازی شبکه را میتوان باتوجه به نیاز سازمان به دو صورت کابلی و وایرلس انجام داد. برخی از خدمات پسیو شبکه عبارتند از:

 • طراحی کامل پروژه شامل نقشه ترانک و کابل کشی (شبکه و UPS)، موقعیت Nod ها و … می‌باشد
  • نقشه کابل کشی شبکه و مستندات کلیه کارها
  • ترانکینگ، داکتینگ و نصب با دقت و استانداردهای لازم
  • کابل کشی داده UTP، FTP، STP، SFTP، فیبر نوری، برق و UPS
  • اجرای اتاق سرور و مرکز داده
  • راه اندازی تلفن تحت شبکه
  • نصب و آرایش انواع رک های دیواری و ایستاده

خدمات اکتیو شبکه

Active Network Diagram

خدمات اکتیو یا فعال شبکه شامل تنظیمات و پیکربندی دستگاه‌های ارتباطی و مدیریت شبکه در یک سازمان است. این خدمات باعث میشود که یک شبکه در حال اجرا و عملکرد مناسب باشد. هر شبکه بر اساس کاربردها و نوع عملکرد خود نیازمند تجهیزات و تنظیمات است تا بهترین کارایی را با توجه به مسائل اقتصادی به دست آورد. برخی از خدمات اکتیو شبکه عبارتند از:

راه اندازی و پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس

راه اندازی سرور و دامین ، فایل سرور، سرور پشتیبان، ایمیل داخلی

مجازی سازی و نرم افزار های كنترل پهنای باند اینترنت و شبكه

طراحی و پیاده سازی بانكهای اطلاعاتی تحت شبكه (NAS-SAN)

پیاده سازی پست الکترونیک سازمانی (Email)

پیاده سازی Virtualization جهت استفاده از منابع سخت افزار

ارائه راهکار های مجازی سازی VMware ، VDI, …

راه اندازی سیستم مانیتورینگ و ترافیک شبکه

خدمات امنیت شبکه

Data security
Network Security

امنیت شبکه مجموعه کارهایی ست که در جهت جلوگیری از حملات داخلی و خارجی و تامین امنیت شبکه هم به صورت نرم افزاری و هم به صورت سخت افزاری در شبکه صورت می‌گیرد تا راه نفوذ هکرها و خرابکاران اینترنتی به شبکه بسته شود. برخی از خدمات امنیت شبکه عبارتند از:

 • ارائه خدمات مشاوره امنیت اطلاعات و کنترل دسترسی ها
 • بررسی امنیت اطلاعات جهت شرکت های و کنترل دسترسی به اطلاعات
 • نصب و و راه اندازی فایروال جهت امنیت ارتباطات
 • پشتیبان گیری دوره ای از اطلاعات شبکه و سرور های شما (Backup)
 • ویروس یابی و نصب آنتی ویروس متمرکز همراه با گزارشات مدیریتی
 • ارائه بهترین راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری امنیت شبکه

پشتیبانی فنی شبکه

پشتیبانی فنی توسط این شرکت برای نظارت و نگهداری سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری رایانه های موجود بکار گرفته میشود و در صورتی که نیاز به بهینه سازی داشت مسایل لازم به کارفرما داده شود.