فارسیEnglish شنبه لغایت چهارشنبه 9:00 - 17:30 پنجشنبه 9:00 - 13:00 2-44280230-021
info[@]dolphinsystemco.com
#حواسمان_به_شما_هست |
تا زمانیکه بخواهید
پشتیبان شما خواهیم بود
درخواست دمو

خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات

امروزه بازار به دو جنبه سنتی و مدرن تقسیم شده است. تمامی این داستان‌ها از یک سایت ساده آغاز شد و امروزه دیگر کمتر کسب و کاری را می‌شناسید که فقط خدمات حضوری داشته باشند. پس دیگر وقت تغییر است. اما برای تغییر روند فعالیتی کسب و کار خودتان بهتر است هوشمندانه‌تر عمل کنید تا علاوه بر کنترل هزینه‌ها بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید و این کار جز به تلاش و پیگیری شما و البته برنامه ریزی دقیق و کامل بر روی همه جوانب به چیز دیگری بستگی ندارد. هنوز برای تغییر آماده نشده اید؟

وظیفه ما در این مسیر چیست؟

قدم به قدم کسب و کار سنتی شما را مرحله به مرحله به سمت کسب و کاری مدرن خواهیم برد.

تحلیل کسب و کار شما

اولین قدم در دیجیتال مارکتینگ، تحلیل کسب و کار خود می‌باشد. یکی از عوامل مهم شکست خوردن یک پروژه نبود شناخت کافی از خود مجموعه و فضای موجود  آن است. قبل از شروع نیازمند این هستیم تا خود را بشناسیم تا بتوانیم بهترین تصمیم ها را بگیریم.

 

آنالیز رقبا

همانطور که از تیترش پیداست که آنالیز رقبا یکی از اساسی ترین اصول استراتژی است که شما باید با توجه به رقبا و شناخت آن ها بتوایند مسیر درست را انتخاب کنید و از آنها پیشی بگیرید. با تحلیل و بررسی رقبایتان نقاط و ضعف قدرت آن ها را خواهید یافت و برنامه ریزی درست در راستای حضوری بهتر از آنان در این فضا به فعالیت خواهید پرداخت.

طراحی کمپین

طراحی یک کمپین تبلیغاتی مناسب و به موقع یکی از مهم ترین مراحل بخش تبلیغات یک تیم می باشد. ما در دلفین سعی داریم با به کارگیری تمامی تحلیل‌ها و بررسی‌ها، یک برنامه ریزی بی‌نقص با بهینه ترین حالت ممکن به فعالیت در حوزه دیجیتال و تبلیغات بپردازیم.

طراحی لندینگ پیج

برای کسب بیشترین بازدهی از تبلیغات بهتر است از صفحه فرود یا همان لندینگ پیج برای اجرای کمپین تبلیغاتی خود استفاده کنید. ما با استفاده از ابزار و اطلاعات دریافت شده از آنالیز کسب و کار خود و رقبایتان لندینگ پیج های مناسب و مخصوص تبلیغات شما در بستر گوگل را برایتان فراهم خواهیم کرد.

 

اجرای تبلیغات در بستر گوگل ادز

امروزه اگر جایی اسمی از تبلیغات برده شود بعید است کسی به گوگل و سرویس مدیریت تبلیغات آن یعنی گوگل ادز اشاره نکند. با استفاده از گوگل ادز شما میتوایند خود را در صفحات اول جستجوی گوگل بیابید و با این کار افراد و در نهایت خریداران بیشتری را جذب خود و مجموعه خود کنید. ترکیب یک سئوی مناسب با تبلیغات موثر در سرویس گوگل میتواند شمارا دست نیافتنی کند.

اهداف

با تلاش روز افزون در راستای موفقیت خواهیم بود.

تیم دیجیتال مارکتینگ دلفین با در دست داشتن ابزار دیجیتال بر این باور است که تمامی کسب و کارهای سنتی کوچک و بزرگ نیز باید از پتانسیل دنیای دیجیتیال در راستای پیشرفت مجموعه خود استفاده کنند و در تلاش است تا این اتفاق به وقوع بپیوندد.

 

برخی از ابزار کاربردی استفاده شده در این مسیر:

 • وب دیزاین
 • گوگل ادز
 • سئو مارکتنیگ
 • ایمیل مارکتینگ
 • گوگل آنالیتیکس
 • گوگل تگ منیجر

 

 

برخی از نمونه کارها:

 

پروژه کارمکس

https://carmx.net/

تیم کارمکس یکی از ارائه دهندگان سرویس خدماتی ردیابی خودرو در ایران می باشد که مفتخریم توانستیم در ایجاد و اجرای لندینگ پیج های مناسبتی، تحلیل و بررسی آمار خود و رقبا در کنار این تیم باشیم.

پروژه تبلیغات اپلیکیشن وایت برد

https://white-board.org/

وایت برد اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان انگلیسی بر اساس محتوای متنی و ویدیویی اختصاصی است که بر اساس مدل Subscription کار میکند. بهینه سازی کمپین‌ها بر اساس فیدبک کاربران، استفاده از ابزارهای گوگل آنالیتیکس و گوگل تگ منیجر و ارائه گزارشات مشتریان ورودی قسمتی از همکاری ما با این تیم پویا بوده است.

 

پروژه گپ فیلم

https://www.gapfilm.ir/

«گپ فیلم» بروزترین و چابک‌ترین سرویسVOD  ایران است که بهترین تحلیل و بررسی فیلم‌ها و سریال‌ها را ارائه می‌دهد که قسمتی از خدمات ارائه شده به آن‌ها شامل مواردی همچون طراحی و اجرای لندینگ پیج‌های اختصاصی ، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی، بهینه‌سازی آن‌ها و تحلیل داده‌ها با استفاده از گوگل آنالیتیکس می باشد.

 

شرکت سکویا

شرکت مبتکران صنعت سکویا شرکت بازرگانی فعال در حوزه فروش مواد اولیه صنایع چوب شامل ام‌دی‌اف، پارکت و روکش‌های پی وی سی می‌باشد که بسیار خوشحال هستیم که در طراحی سایت و لندینگ پیج و اجرای کمپین های مختلف در کنار آنها بوده ایم.

 

به طور کلی قسمتی از همکاری‌های انجام گرفته شده در ضمینه دیجیتال مارکتینگ شامل موارد زیر می باشد:

 • طراحی لندینگ پیج‌های تخصصی برای مناسبت‌های خاص
 • استفاده از ابزارهای sms marketing و email marketing
 • طراحی و اجرای کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ، google ad words
 • بهینه سازی کمپین‌ها بر اساس فیدبک کاربران
 • استفاده از ابزارهای گوگل آنالیتیکس و گوگل تگ منیجر و ارائه گزارشات مشتریان ورودی

 

 

اگر سوالی دارید با تیم ما در ارتباط باشید.