درباره دلفین

صفحه اصلی » درباره دلفین
ما که هستیم؟

شرکت فن آوران سیستم دلفین با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص در کنار کادری با تجربه که اکثرا از مدیران و تحلیلگران ارشد مالی شرکتها و سازمانهای مختلف بوه اند ، در راستای تهیه نرم افزارهای جامع و یکپارچه و درعرصه توسعه و تولید نرم افزارهای سفارشی و پروژه های مختلف فناوری اطلاعات فعالیت خود را از همان بدو تاسیس آغاز نموده است.

شرکت دلفین در ادامه راه با ورود به عرصه تکنولوژی های نو مانند RFID و استفاده از کنترلگرهای دیگر مانند بارکد و تلفیق آنها با محصولات نرم افزاری خود و فناوری شبکه توانسته است روشی نوین در تولید نرم افزار بنا نهد ، پیشرفت روزافزون فناوری اطلاعات ، مدیران این شرکت را وادار نموده است تا نرم افزارهای دلفین را منطبق بر متدولوژی های بروز دنیا و در محیط های بسیار جدید طراحی نمایند بطوریکه امکانات گسترده این نرم افزارها ، طیف وسیعی از نیازهای کاربران را بر آورده نموده و سهولت استفاده در رابطهای کاربری را به دنبال داشته است.

پیاده سازی نرم افزارهای این مجموعه در حوزه های متفاوت شرکتهای تولیدی و صنعتی ، بازرگانی ، خدماتی ، پخش و توزیع و فروشگاهی ، تجارت الکترونیک ، مشاوره و مهندسی و طراحی سایت ، مبین استفاده بسیاری از کاربران میباشد که جهت پوشش نیازهای اطلاعاتی آنها ارائه شده است.

ضمن یکپارچه بودن کلیه محصولات نرم افزاری ، قسمتهای مختلف سیستمها را نیز از دو جنبه سطوح دسترسی کاربران و امنیت اطلاعات کنترل خواهد نمود.

توانمندی های شرکت
Desktop Applications 99%
Web Applications & Website 95%
ASP.NET MVC 97%
C#.NET & VB.NET 100%
Android with Eclipse 69%
Device Programming 80%
Database Design & SQL Server 95%
Website & Responsive Design 92%
از تجربه های موفق و پروژه های سفارشی
سیستم های یکپارچه تعاون روستایی ایران ( سیترا)
با انعقاد قرارداد شرکت دلفین موظف شد نرم افزارهای مورد نیاز شرکت ها و اتحادیه های زیر مجموعه سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران را طراحی ، تولید ، نصب و راه اندازی نماید. این سیستم ها شامل نرم افزار های مالی ، بازرگانی ، انبارداری ، خرید و فروش محصولات کشاورزی ، وام و واحد های اعتباری بودند که از اسفند سال 84 شروع و در شهریور 85 تحویل نسخه اولیه انجام گردید و در استان گلستان بعنوان پایلوت اجرایی نرم افزار که شامل بیش از هشتاد شرکت و اتحادیه بود نصب و راه اندازی گردید.
سیستم توزیع کالاهای مصرفی و آرد روستایی
سازمان مرکزی تعاون روستایی با داشتن بیش از 3000 توزیع کننده کالاو آرد روستایی بعنوان مباشر توزیع کننده آرد بوده و این نرم افزار بصورت مشترک بین سازمان مرکزی تعاون روستایی و وزارت بازرگانی تهیه و اجرا گردید.شرکت دلفین توانست در مدت زمان کمتر از دو ماه مراحل تولید و نصب و را ه اندازی را پشت سر گذاشته و عملا وارد فاز اجرایی شود.از ویژگی های این نرم افزار :
نصب و راه اندازی در بیش از 3000 شرکت توزیع کننده در سطح کشور
قابلیت اتصال از طریق اینترنت و ارسال اطلاعات
قابلیت اتصال به کارت های هوشمند الکترونیکی
قابلیت تجمیع و گزارش گیری اطلاعات در سطح شهرستان و استان
برگزاری دوره های مختلف آموزشی در سطح کشور
گزارشهای آماری و نموداری
تضمین پشتیبانی حداقل به مدت ده سال
نرم افزار حسابداری مالی ، بازرگانی و انبار اتحادیه مرکزی تعاون روستایی
گردش مالی بالا ، توزیع در سطح کشور ، حداقل 70 کاربر استفاده کننده از سیستم ، گزارش های ویژه مالی ، چند ارزی ، اسناد ریالی و تعدادی ، گزارش های سهامداران و … از ویژگی های نرم افزار تهیه شده می باشد که در اتحادیه مرکزی تعاون روستایی در سال 85 نصب و راه اندازی شده است.
نرم افزار حسابداری ، بازرگانی و انبارداری OnLine شرکت مایان
شرکت مایان یکی از بزرگترین وارد کنندگان و توزیع کنندگان مواد اولیه صنایع چوب بوده و با داشتن انبارهای توزیع شده و نمایندگان متعدد در سراسر ایران درخواست ایجاد سیستم یکپارچه مالی و بازرگانی و انبار را نمود که شرکت دلفین توانست با راه اندازی سیستم های مختلفی فرآیند اجرایی شرکت را بصورت مکانیزه پیاده سازی نماید. سفارش گیری اینترنتی ، موجودی Online انبار ها ، قابلیت پیگری محموله های ارسالی به مشتریان از طریق نرم افزارهای موجود ، بارکد های سریالی کالا ها ، ارتباط اینترنتی Online بین انبار های و دفتر مرکزی ، صدور اسناد مالی فاکتور ها، تعدد کالاها ، گردش مالی بالا ، ورود و خروج بالای کالا در ماه ، نمایندگان متعدد در سطح کشور و قابلیت گزارش گیری های متعدد ، مدیریت ارتباط با مشتریان ، فروشندگان و بازرایابان متعدد و … از ویژگی های نرم افزارهای سفارشی تهیه شده در سال 85 بوده و شرکت متعهد به توسعه و پشتیبانی حداقل به مدت 10 سال می باشد.
نرم افزار انبارداری Online با قابلیت کنترل پروژه شرکت ماشین سازی پارس
شرکت ماشین سازی پارس یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید دستگاه ها و تجیزات پیشرفته صنعتی بوده که جهت کنترل مواداولیه و محصولات خود در چند انبار نامتمرکز نیاز به نرم افزاری داشت که بتواند مدیریت مواد پروژه را در سایت های مختلف کاری خود انجام دهد. شرکت دلفین با رویکرد انبارداری مبتنی بر کنترل مواد و محصولات و اتوماسیون صنعتی توانست در کمتر از 3 ماه کاری در سال 89 نرم افزار مناسبی را طراحی و پیاده سازی نمایند که علاوه بر منطبق بودن با استاندارد های جهانی ، کاربری مناسبی داشته ک نیاز کاربران سیستم و مدیران مجموعه را مرتع نمایند. در حال حاضر این نرم افزار عملیاتی کامل بوده و در حال استفاده روزمره می باشد.