شرکت فناوران سیستم دلفین – سوالات متداول

سوالات متداول

صفحه اصلی » خدمات » سوالات متداول

سوالات متداول و پاسخهای آنها از سوی کارشناسان.

پاسخ خود را بیابید
تمامی کاربران و مشتریان عزیز میتوانند پاسخ سوالات خود را در مورد نرم افزارهای و خدماتی که از سوی شرکت دلفین ارائه میشود را در این صفحه مشاهده نمایند. بدیهی است مطالعه برخی از این سوالات ، شما را به استفاده از نرم افزارهای شرکت دلفین تشویق خواهد نمود.
نرم افزارهای مدیریت خودرو و فروشگاههای قطعات یدکی
نرم افزار ویژه نمایندگی های خدمات پس از فروش خودرو چه مزایایی دارد؟
این نرم افزاریکپارچه شامل حسابداری اتوماتیک , انبار , قسمت پذیرش و مدیریت ارتباط با مشتریان می باشد که جهت مدیریت نمایندگی های خودرو طراحی شده و با استفاده از ابزارها و گزارشات اماری و نموداری طراحی شده و با رابط کاریری بسیاراسان تمامی امکانات لازم جهت استفاده حسابداران و مدیران نمایندگی ها را فراهم می اورد.
برنامه روی لپ تاپ نصب میشود؟
بله.ولی اگر به عنوان سرور باشد در صورت جا به جا شدن کامپیوتر های دیگه ازکار میافتد.
برنامه با چه سیستم عامل هایی سازگاری دارد؟
برنامه دلفین با کلیه ویندوزهای مایکروسافت از قبیل XP سرویس پک های 1و2و… – ویندوز 7 تمام ورژن ها startup,primiume,perftional,ultimate… , و میندوز 8 نخسه 1.1 و 1.2 و.. ویندوز سرور 2008 و 2012و…سازگاری دارد.
اگر کاربران از نظر مسافتی فاصله زیادی با هم داشته باشند و نتوان از طریق شبکه lan به هم ارتباط پیدا کنند چه باید کرد؟
میتوانید از طریق ip valid ارتباط شبکه را برقرار کنید.
تا چند درصد حسابداری این نرم افزار انوماتیک می باشد؟
با توحه به اینکه در حدود 95% اسناد یک نمایندگی مربوط به فاکتور ها می باشدوچون سند های ان به صورت اتوماتیک در سیستم ثبت می شود پس می توان گفت تا 95% حسابداری این نرم افزار اتوماتیک می باشد و حسابدار می تواندوقت کافی برای مدیریت وکنترل اسناد را بدست اورد
این نرم افزار چه امکاناتی در قسمت انبار دارد؟
این نرم افزار دارای امکانات بسیار ویژه ای در بخش انبار می باشد که ابزار های مورد نیاز انباردار و گزارشات مدیریتی و کنترلی حسابدار را فراهم میکندو امکان کنترل موجودی انبار به صورت لحظه به لحظه چه به صورت تعدادی و چه به صورت ریالی بر اساس روش های استاندار حسابداری رافراهم میاورد.
مدیریت ارتباط با مشتریان در این سیستم به چه صورت عمل می کند؟
با استفاده از این تکنولوژی می توانید ارتباط خود با مشتریان رابه صورت مستمر حفظ کنید با استفاده از این امکان شما در ارتباط مستقیم با مشتریان خودتان هستید میتوانید از نظر آنها نسبت به خدمات خود آگاه شوید این سیستم میتواند به صورت هوشمند عمل کرده و در مراحل مختلف مثل ثبت پذیرش ,ثبت فاکتور ها و ترخیص خودرو به مشتریانتان پیام کوتاه ارسال کند.
عملیات روزانه نمایندگی ها در این سیستم به چه صورت انجام میشود؟
در این سیستم عملیات ثبت فاکتور های وارانتی گارانتی ,بروز رسانی قیمت قطعات ,خریدو فروش قطعات یدکی ,کمیسیون فروش خودرو ها ,انتقال قطعات یدکی, تاییدیه فاکتور ها, کارکرد پیمانکاران و به طور کلی عملیات های مربوط به تعمیرات قابل انجام است.
چندین کامپیوتر داریم، امکان نصب روی همه سیستم ها هست؟
بله.حتما باید شبکه داخلی برقرار باشد.